Fiat Tipo - nejlepší koupě vozu roku 2016 v Evropě

Fiat Tipo

„Vysoká hodnota za skvělou cenu“ dokonale vystihuje podstatu nového modelu Tipo a strategii, která byla zvolena při jeho vývoji. Tipo představuje rozhodně něco víc než jen automobil za výhodnou cenu. Jedná se o vynikající produkt, který nabízí vše, co dnes běžný evropský zákazník očekává: design, motory, vnímanou kvalitu, komfort a všestrannost. Tipo perfektně ztělesňuje funkční stránku značky Fiat a pojmu ‚vysoká užitná hodnota‘ dává zcela nový význam.

AKCE PŮJČ SI MĚ

Aby jste se mohli přesvědčit o kvalitách vozu Fiat TIPO, můžete si náš předváděcí vůz „adoptovat“ na 3 dny. Věříme, že díky této akci získáte hmatatelný důkaz kvality tohoto vozu a ujistíte se, že si cenu AUTO BEST 2016 zasloužilo právem. Zapůjčení vozu v akci PŮJČ SI MĚ si sjednejte u nás v Sokolovském autosalonu, Stará ovčárna 2059 a to konkrétně u vedoucího prodeje pana Bohuslava Václavíka. Tel.:724 339 677, 352 621 211.

Pan Václavík si s Vámi domluví termín zapůjčení a vrácení vozu. Protože je akce časově omezena, neváhejte si termín včas domluvit.

technická specifikace • ceník

 

 

© 2014 - 2019 ALGON PLUS - AUTO, a.s.
auto@algon.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

webdesign Gitech

Odběr novinek

Doporučujeme

centrum4x4.cz